Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Pokaż innym swoją firmę

Każdy, chociaż raz w życiu, szukał usług specjalisty w internecie. I nierzadko zdarzało się tak, że słowa napisane na jego stronie, nie znajdywały pokrycia w opiniach wystawionych mu przez klientów. Bez trudu jest bowiem ułożyć dobre hasło reklamowe, bądź nazwać się fachowcem i specjalistą. Trudniej natomiast jest świadczyć usługi tak, żeby faktycznie były odzwierciedleniem napisanych słów. Tego rodzaju rozbieżności sprawiają, że dojrzewa potrzeba tworzenia stron internetowych, typu blog, gdzie można własnym doświadczeniem ze współpracy z fachowcami się wymieniać. Taki portal internetowy, gdzie można znaleźć nie tylko fachowca, lecz też właśnie opinie na jego temat, jest bez wątpienia doskonałym rozwiązaniem.

W dobie, gdy internet łączy ludzi, należałoby wykorzystać jego potencjał. I dotyczy to również szeroko pojętej reklamy. Czasami jest tak, że w okolicy działa jakiś dobry fachowiec, a człowiek nie ma o nim pojęcia. Dlaczego? Ponieważ nie spotkał się z jego przedsiębiorstwem, a tym bardziej nie miał okazji skorzystać z jego usług. Tymczasem pojawienie się takiego specjalisty w sieci, to rozwiązanie właściwe i dla niego samego i dla jego potencjalnych klientów. Naturalnie pojawienie to można łączyć z powstaniem strony internetowej firmy. Ale ona wcale nie musi być w sieci dobrze widoczna. O wiele lepszą widoczność umożliwić może swoisty katalog przedsiębiorstw, czego przykładem może być portal InServis. Z jednej strony umożliwia on zareklamowanie swoich usług specjaliście. Z drugiej pomaga osobom szukającym fachowców. Jest jakby pośrednikiem, który tworzy przestrzeń idealną do nawiązania współpracy. Co więcej, tego typu portal internetowy nie koncentruje się tylko na reklamie. Jego ważną częścią jest blog, który pozwala wymieniać się rożnymi opiniami i doświadczeniami. Jest to także przestrzeń, w której danemu specjaliście można wystawić swoistą ocenę za jakość świadczonych usług.

InServis podobnie jak inne tego typu serwisy, to miejsce, gdzie spotykają się firmy i klienci. Jedni przedstawiają tu swoje usługi, drudzy swoje potrzeby z nimi związane. A to wszystko w bardzo przyjaznej oraz kulturalnej atmosferze. I tak właśnie powinna rozwijać się polska gospodarka. Tak powinny wyglądać międzyludzkie stosunki na co dzień.

Tagi

Polecamy również:

1 komentarz do “Pokaż innym swoją firmę”

  1. Zuzia pisze:

    Super katalog, dawno nie widziałam tak przyjaznego serwisu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!