Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowa szalona teoria na temat Jona Snowa

Fani serialu “Gra o tron” w oczekiwaniu na 6. sezon tworzą coraz bardziej szalone teorie dotyczące bohaterów sagi George’a R.R. Martina. Popularna stała się właśnie teoria związana z Jonem Snow.

Fani serialu „Gra o tron” wciąż rozpaczają po rzekomej śmierci Jona Snowa i tworzą szalone teorie. Ta najnowsza jest rozwinięciem popularnej „R+L=J” w „R+L=J+M”. O co dokładnie chodzi?

Teoria „R+L=J” głosi, że Jon Snow jest synem Rhaegara Targaryena i Lyanny Stark. Skąd więc w nowej teorii literka „M”? Fani sugerują, że Jon Snow ma bliźniaczkę, którą jest Meera Reed. Spekuluje się, że premiera 6. serii rozpocznie się od kolejnej retrospekcji, w której Lyanna przekazywać będzie Nedowi Jona, z kolei Howland Reed pozna swą córkę – Meerę.

Twórcy teorii zauważają, że zarówno Jon, jak i Meera urodzili się w tym samym roku (mimo, że w serialu Jon wygląda na nieco starszego). Nieprzypadkowo też podczas castingu producenci serialu „Gra o tron” w poszukiwaniu aktorki do odegrania roli Meery postawili na Ellie Kendrick, która wyglądem jest podobna do Haringtona.

Jak wiemy, wątek Brana Starka, a także Meery powróci w 6. sezonie serialu „Gra o tron„. W tej chwili jednak trudno stwierdzić, jak dużą rolę odegra w całej historii, bowiem nowe odcinki serialu opowiadać będą historię, jakiej jeszcze nie przeczytaliśmy w książkach George’a R.R. Martina.

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Nowa szalona teoria na temat Jona Snowa”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!