Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gra o tron – George R.R. Martin wyjawia, która scena z serialu nie przypadła mu do gustu

George R.R. Martin, autor książkowego pierwowzoru serii Gra o tron, zdradził ostatnio, która scena z produkcji HBO nie należy do niego ulubionych. Ma to związek z kwestiami finansowymi.

George R.R. Martin jest twórcą książkowego pierwowzoru serialu Gra o tron. Pisarz na ogół bardzo pochlebnie wypowiadał się na temat produkcji HBO, w którą z resztą sam był zaangażowany. Niestety, nie wszystkie filmowe rozwiązania były tymi możliwie najlepszymi. Ostatnio George R.R. Martin wyjawił, że scena, która szczególnie nie przypadła mu do gustu, pochodzi z pierwszego sezonu serialu. Mowa tu dokładnie o wyprawie króla Roberta Baratheona na polowanie.

George R.R. Martin wytłumaczył, dlaczego akurat ta scena jest jego najmniej ulubioną ze wszystkich ośmiu sezonów. Jak się okazuje, ze względu na budżet powstał mało autentyczny obraz królewskiego polowania:

Najmniej lubię scenę polowania króla Roberta. Czterech facetów chodzi po lesie z włóczniami i liczy na to, że spotka dzika. Nie tak wyglądały królewskie polowania. Powinna być setka takich gości, powinny być domki myśliwskie. Do tego myśliwi, konie, psy, dmuchanie w rogi. Tak się robi królewskie polowanie! W tamtym momencie nie mogliśmy jednak sobie na to pozwolić.

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Gra o tron – George R.R. Martin wyjawia, która scena z serialu nie przypadła mu do gustu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!