Cytaty z serialu

Benjen Stark

Wszystko to co słyszymy przed "ale" jest nieważne

Benjen Stark

Syrio Forel

Jest tylko jeden bóg - nazywa się Śmierć. A co mówimy bogowi śmierci? Nie dzisiaj!

Syrio Forel

Ned Stark

Kiedy spada śnieg i wieje biały wiatr, samotny wilk umiera, ale stado przeżyje.

Ned Stark

Stannis Baratheon

Królowie nie mają przyjaciół. Tylko poddanych i wrogów.

Stannis Baratheon

Cersei-Lannister

W grze o tron zwycięża się albo umiera. Nie ma ziemi niczyjej.

Cersei

Tyrion Lannister

Wypijmy za dumnych potomków Lannisterów: karła, kalekę i matkę szaleńca.

Tyrion Lannister

Easter Is Coming

Wejdź do Świata Gry o Tron

2560x1440 Mapa

Wejdź do Świata Westeros i Essos by zyskać nagrodę i chwałę największego wojownika w historii!

Producenci HBO przygotowali dla wszystkich fanów sagi G.R.R. Martina bardzo chwytliwą aplikację, dzięki której każdy może wcielić się w jedną z dostępnych postaci. Do wyboru mamy ród Greyjoyów, Starków, Lannisterów, Targaryenów i Baratheonów,  możemy także wcielić się w osobę z Nocnej Straży. Jest kilka form wyboru naszego profilu, w zależności od upodobania zostaniemy rycerzem, zwiadowcą lub lordem. Gra polega na udzieleniu poprawnej odpowiedzi z szeregu pytań jakie przygotowali dla nas autorzy aplikacji. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymujemy punkty, którymi rywalizujemy z pozostałymi graczami w rankingach. Trzeba jednak uważać, gdyż każda zła odpowiedź oznacza stratę punktów. Na wszystko mamy ograniczony czas, więc przydają się lekcje szybkiego czytania. Dodatkowo za zdobyte punkty otrzymujemy doświadczenie oraz odznaki. Jeśli uważnie oglądaliście wszystkie odcinki i przeczytaliście książkę nie powinniście mieć najmniejszych problemów z udzieleniem poprawnych odpowiedzi. Ale jak już wspomniałem liczy się przede wszystkim czas w jakim zaznaczymy prawidłową odpowiedź. Nowy zestaw pytań i nowe etapy gry będą możliwe co tydzień po emisji kolejnego odcinka „Gry o Tron”.

Podsumowując, całość jest naprawdę ciekawym sposobem podszlifowania i zarazem sprawdzenia swojej wiedzy o Siedmiu Królestwach. Można wcielić się w dowolną postać naszego ulubionego rodu wchodząc tym samym w świat rywalizacji, przebiegłości, intryg, wchodząc w świat gry o tron, o który będziemy mogli zawalczyć!

 

Autor: Łukasz Klima

Tagi:

Zobacz także...

0 do wpisu “Wejdź do Świata Gry o Tron”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ankieta

Ulubiona postać

View Results

Loading ... Loading ...