Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Spoilery i zdjęcia z planu 6 sezonu

Zdjęcia do najnowszego już 6 sezonu serialu Gra o Tron wciąż trwają i są obecnie kręcone w Gironie, gdzie też producenci planują nakręcić wielką scenę z udziałem ponad 500 statystów. Wiemy z pewnością, że będzie to scena powiązana z Aryią.

Uwaga Spoiler!
Wiemy już prawie z pewnością, że w jednej ze scen Aryia będzie błagać o coś mieszkańców Braavos, w tym też momenci podejdzie doniej aktorka grana prez Faye Marsay i będzie ją biła kijem. W innej z kolei scenie bohaterki gonią się po ulicach Braavos, a zagraniczne media zauważyły, że Maisie Williams nie nosi na nich soczewek, co może sugerować, że odzyskała wzrok.

Hiszpańskie media potwierdzają też, że XI-wieczny kataloński zamek Castillo de Santa Florentina na potrzeby serialu „Gra o tron” zostanie przemieniony w Horn Hill. To właśnie tam trafi Samwell, podczas swojej podróży do Starego Miasta. Warto dodać, że Horn Hill to siedziba rodu Tarlych, czyli dawny dom Sama.

Na koniec jeszcze jedna informacja: w 6. sezonie 2 ważne postacie z serialu „Gra o tron” pojawią się w Dorzeczu, ważnym regionie Westeros, w którym już kilka razy rozgrywała się akcja produkcji HBO. Będą to: Jaime Lannister (razem z Bronnem) oraz Arya Stark. W tej chwili nie wiadomo w jakich okolicznościach i z jakiego powodu bohaterowie znajdą się w tym regionie.

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Spoilery i zdjęcia z planu 6 sezonu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!