Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Generator liczb losowych

Liczby istnieją od urodzenia oraz odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Wielu ludzi wiąże swoją pracę z liczbami, niektórzy polegają na szczęściu wypełniając numery na kuponach loterii, a jeszcze inni nadają im mistyczne znaczenie. Tak czy inaczej, czasem nie możemy obejść się bez użycia programu takiego jak generator liczb losowych.

Losowanie liczb

Na przykład, musisz zorganizować losowanie nagród wśród subskrybentów Twojej grupy. Szybko oraz uczciwie wybierz zwycięzców oraz pomóż naszemu generatorowi liczb losowych online. Wystarczy np. ustawić żądaną liczbę liczb losowych (przez liczbę zwycięzców) i maksymalny zakres (przez liczbę uczestników, jeśli mają przydzielone liczby). W tym przypadku oszustwo nie jest możliwe. Program ten może również służyć jako generator liczb losowych dla bingo. Na przykład, kupiłeś bilet i chcesz całkowicie polegać na losowości i szczęściu w wyborze liczb. Później nasz generator liczb losowych pomoże wypełnić Twój los na loterii. Program liczb losowych działa w niezwykle prosty sposób. Nie musisz nawet pobierać go na swój komputer – wszystko odbywa się w oknie przeglądarki, w którym otwarta jest ta strona. Generuje on liczby losowe według zadanej liczby i zakresu – od 0 do 9999999.

Aby wygenerować numer online należy:

Wybierz zakres, w którym chcesz otrzymać wynik. Być może chcesz odciąć liczby do 10 lub, powiedzmy, 10 000; Wyklucz powtórzenia – wybierając tę opcję zmusisz randomizator liczb do zaoferowania Ci tylko unikalnych kombinacji w określonym zakresie; Wybierz liczbę cyfr – od 1 do 999; Nacisnąć przycisk “Generate Result” (Wygeneruj wynik). Bez względu na to, ile liczb chcesz otrzymać jako wynik, generator liczb pierwszych da Ci cały wynik na raz i możesz go zobaczyć na tej stronie, przewijając pole liczbowe za pomocą myszy lub touchpada.

Możesz teraz wykorzystać wygenerowane numery, jak chcesz. Możesz skopiować wynik z pola numerycznego, żeby opublikować go w grupie lub wysłać pocztą. I żeby upewnić się, że wynik jest jasny, zrób zrzut ekranu tej strony, która wyraźnie pokaże parametry randomizatora numerów oraz wyniki programu. Nie ma możliwości zmiany numerów w terenie, więc możliwość manipulacji jest wyeliminowana. Mamy nadzieję, że nasza strona i generator liczb losowych pomogły Ci.

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Generator liczb losowych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!