Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Careerfy

Zakładając jakąkolwiek działalność gospodarczą, zawsze powinno się przemyśleć całościową strategię nad tym w jaki sposób pragniemy być postrzegani także przez rynek jak i naszych potencjalnych konsumentów.

Taki szczegółowy plan jest wręcz niezbędny, gdyż jak łatwo się domyśleć poszczególnych czynności, aby wszystko zestawić jak należy jest bardzo wiele. Na szczęście możemy sobie w tym wszystkim pomóc, ponieważ są pewne kwestie, które uznać można w zasadzie za oczywiste. Jedną z nich jest założenie strony internetowej. Coś co jeszcze kilkanaście lat temu było domeną wyłącznie dużych międzynarodowych korporacji, dzisiaj wydaje się być w zasadzie standardem i koniecznością. Współczesny rynek tak bardzo się zdynamizował, że profesjonalną szatę graficzną posiada również specjalistyczny portal internetowy jak i niewielki studencki blog. Zarówno każdy twórca jak i przedsiębiorca doskonale wie, że słynna zasada “jak Cię widzą, tak Cię piszą” w Internecie jest właściwie podstawą i warto się do niej stosować. No dobrze, jedynie jak wyłonić odpowiedni szablon. Przecież na przykład w najpopularniejszym WordPressie są ich dziesiątki. A więc tutaj należałoby postawić na przetestowane rozwiązania. Na przykład wszelkie agencje pracy często decydują się na wybór szablonu o nazwie Careerfy. Dzieje się tak w dużej mierze dlatego, że charakteryzuje się on dosyć dobrą przejrzystością i rozbudowaniem. Oczywiście nie tylko agencje pracy mogą wybierać wspomniany Careerfy. Konstruując na przykład portal internetowy także może być on dobrym wyborem.

Reasumując zatem nasze rozważania zaznaczmy także, że tak jak i życiu, tak i w Internecie warto trochę poeksperymentować. Gdy więc tworzymy czy to bloga czy także portal internetowy na dany temat do sprawdźmy sami, który szablon będzie spisywał się najlepiej. Możemy wyjść oczywiście od wspomnianego wzoru Careerfy i następnie do niego porównywać kolejne motywy. Pamiętajmy, że każdy używany szablon nie tylko musi podobać się naszym czytelnikom, lecz także i nam samym! W końcu jako twórcy czy też wydawcy, będziemy go w czasie pracy dość często oglądali. Jego grafika musi więc być miła dla naszych oczu. Nie ma bowiem nic gorszego, niż zdecydowanie się na dany szablon “w ciemno” pod wpływem dominujących trendów.

Tagi

Polecamy również:

1 komentarz do “Careerfy”

  1. Ola pisze:

    Bardzo fajny blog 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!