Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

ZapachyDomu.pl

Każdy dom posiada swój specyficzny zapach. Co ciekawe, zapachy domu nie są wyczuwalne dla domowników, lecz dla kogoś z zewnątrz. Każdy z nas pragnie żeby w jego domu unosił się piękny, świeży zapach? Istnieje parę metod na to, żeby utrzymać ładne zapachy w domu. Porad i wskazówek należy poszukiwać w sieci. Portal internetowy zawiera dużo informacji na ten temat. W Internecie znajdziemy także blog, który prowadzi osoba specjalizująca się w zapachach domu.

Każde miejsce ma swój charakterystyczny zapach. Niezależnie, czy jest to dom nowy, stary, apartament itp. A w nich, każde pomieszczenie może pachnąć inaczej. Na przykład, w wiatrołapie mogą unosić się zapachy domu powiązane z obuwiem. To chyba największa zmora wśród zapachów domowych. Jak tego uniknąć? Świetnie się sprawdzą odświeżające wkładki do obuwia, zawieszki zapachowe do szafy. Można postawić rozmaitego rodzaju odświeżacze powietrza: wkładane do kontaktu, patyczki zapachowe, świece zapachowe lub od czasu do czasu psikać sprayem. W związku ze specyfiką pomieszczenia, w którym znajdują się buty wyjściowe i odzież zewnętrzna proponuję, żeby zdecydować się na zapachy odświeżające, a nie ostre, duszące, słodkie. Zapachy w domu – we wiatrołapie nie będą wtedy mdłe. Powinno się podkreślić, że wiatrołap jest “wizytówką” naszego mieszkania. Specyficzne zapachy domu mogą się unosić w łazience z wiadomych przyczyn. Należy w tych pomieszczeniach postawić na dobrą wentylację, najlepiej mechaniczną. W toaletach także sprawdzą się różnego typu odświeżacze powietrza. Tutaj możemy poszaleć i sięgnąć po bardziej zdecydowane zapachy.

Orient, słodycze, kwiatowe nuty będą idealnie pasowały. Charakterystyczne zapachy mieszkania unoszą się także w kuchni, co jest zrozumiałe ze względu na zastosowanie tego miejsca. Podstawą świeżego powietrza będzie tutaj okap. Należałoby więc zainwestować w dobry sprzęt. W pokojach i salonie można wykorzystać specjalny kominek i woski zapachowe. Kominek stał się bardzo modny w ostatnim czasie. Nie tylko wytwarza ładne zapachy domu, ale ładnie wygląda i stanowi niebanalną ozdobę. Dbając o zapachy domu powinno się pamiętać o częstym wietrzeniu, uchylaniu okien i dbaniu o czystość. Wiele środków czystości posiada nuty zapachowe.

Tagi

Polecamy również:

1 komentarz do “ZapachyDomu.pl”

  1. Mikołaj pisze:

    Piękne zapachy, super blog, i duża merytoryka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!