Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Przywróćmy Sezon Pierwszy w Edycji Specjalnej DVD na półki sklepowe – pomagamy czytelnikom

Drodzy Fani “Gry o Tron”

Jak zapewne większość z Was wie, Nasz ulubiony serial ukazuje się od kilku lat w Polsce na nośnikach DVD oraz BluRay. Oprócz standardowych wydań, każdy z dotychczasowych Sezonów pojawił się w sklepach również w pięknie wydanych Edycjach Specjalnych, pakowanych w ekskluzywne, ilustrowane DigiPack’i. Niestety, w chwili obecnej na nośniku DVD ogólnodostępne są już tylko Wydania Specjalne Sezonów 2-5, natomiast nakład Serii Pierwszej całkowicie się wyczerpał i można ją dostać jedynie w edycji standardowej, co uniemożliwia skompletowanie kolekcji osobom, które cenią sobie ekskluzywne i pięknie wydane pozycje filmowe.

 

W związku z zaistniałą sytuacją, zwracam się do wszystkich fanów “Gry o Tron” oraz pasjonatów kina, jak również kolekcjonerów filmów i seriali, o pomoc. Aby zwiększyć szanse na ponowne pojawienie się Sezonu Pierwszego w Edycji Specjalnej na DVD, musimy pokazać, jak wielkim i nieustającym zainteresowaniem cieszy się w Naszym kraju kultowy serial. Wznowienie nakładu wymaga zebrania jak największej ilości zamówień na w/w produkt.

 

Celem niniejszego ogłoszenia jest zrzeszenie jak największej liczby osób, które chciałyby, a być może nie zdążyły jeszcze nabyć swojego egzemplarza Sezonu Pierwszego na DVD w Edycji Specjalnej.

 

Bardzo proszę, abyście pamiętali, iż sprawa dotyczy wyłącznie nośnika DVD, jak również o tym, że choć samo zebranie wielu zainteresowanych jest ważne, to jednak sprawą najistotniejszą jest, aby uzyskać jak największą ilość osób GOTOWYCH dokonać zakupu. Krótko mówiąc, nie wystarczy tylko chęć przywrócenia produktu do sklepów, ale przede wszystkim główną rolę gra liczba zamówień od indywidualnych klientów/osób prywatnych, jaką uda się zebrać.

 

Wszystkich zainteresowanych chęcią zakupu na DVD bardzo proszę o kontakt ze mną poprzez wiadomość na portalu społecznościowym Facebook (MAREK KACIŃSKI), lub drogą mail’ową pod adresem marek.kacinski@wp.pl

 

Pokażmy, jak wielu jest w Polsce fanów tego kultowego serialu i pomóżmy przywrócić Sezon Pierwszy w Edycji Specjalnej DVD na półki sklepowe.

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję Wszystkim za zainteresowanie.

Marek Kaciński

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Przywróćmy Sezon Pierwszy w Edycji Specjalnej DVD na półki sklepowe – pomagamy czytelnikom”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!