Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Oświetlenie sufitowe – specjalnie dla Ciebie!

Nowoczesne oświetlenie sufitowe to idealne uzupełnienie każdego wnętrza.

Planujesz remont oraz chcesz małym kosztem zmienić wystrój mieszkania, pracowni, sklepu? A może właśnie odebrałeś klucze od dewelopera i czeka Cię aranżowanie wymarzonych czterech kątów? Bez względu na to, jaki styl jest bliski Twoim gustom, potrzebujesz przetestowanych i ponadczasowych rozwiązań. Liczba ofert jest ogromna i można szybko zagubić się w różnych koncepcjach wnętrzarskich. Stale można wezwać na pomoc profesjonale firmy zajmujące się od lat projektowaniem i wykonawstwem w zakresie oświetlenia wnętrz. Na ogół zaproponują nam kompleksową oraz sprawną realizację projektu.

Tradycyjne lampy do salonu kontra system szynowy.

Aktualnym hitem, po który chętnie sięgają styliści wnętrz ostatnich sezonów, są spoty sufitowe oraz systemy szynowe. Oświetlenie szynowe jest doskonałe do pomieszczeń, w których brakuje miejsca. Sprawdzą się tam, gdzie, potrzebujemy wielu artykułów rzucających dobre światło. Reflektory punktowe można przechylać, obracać i kierować światło tam, gdzie najbardziej nam odpowiada. To doskonałe rozwiązanie zarówno do salonu, jadalni bądź kuchni w Twoim domu, lecz też w zakładzie bądź w sklepie! W ofertach znajdziemy pełne komplety – szyny, łączniki, uchwyty, zasilanie, oraz oczywiście lampy do szynoprzewodu. Rosnąca liczba produktów opartych na tym systemie daje nam do myślenia. Rynek zweryfikował pozytywnie ten rodzaj oświetlenia i producenci prześcigają się w rozbudowie oferty. Okazuje się też, że wielu inwestorów decyduję się samodzielnie zamontować szynoprzewody i niekoniecznie zleca to firmie. Jeśli posiadasz minimum wiedzy o oświetleniu i nie boisz się sięgnąć po drabinę, miarkę, ołówek i wiertło, montaż systemu może być nawet zabawnie prosty!

Oceń czy dasz radę!

  • Zajrzyj do prasy i blogów wnętrzarskich, tu znajdziesz inspirację jak poprowadzić linię oświetlenia i jakich użyć komponentów.
  • Porównaj oferty sklepów stacjonarnych oraz sklepów internetowych.
  • Grunt to szkic i plan obszaru oświetlenia. Niezbędne będą dokładne pomiary oraz wyliczenia.
  • Rozrysuj przebieg szyn i zaznacz, gdzie chcesz umieścić światła.

Pamiętaj! Każdy śmiały plan i pomysł na wykończenie wnętrz może być zrealizowany dzięki bogatej ofercie firm branży oświetleniowej.

Tagi

Polecamy również:

1 komentarz do “Oświetlenie sufitowe – specjalnie dla Ciebie!”

  1. Le Brate pisze:

    Oświetlenie to dziś najlepszy sposób na przytulny dom 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!