Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Koszulki z Audrey Hepburn dla każdego

Koszulki tematyczne to odwiecznie modne elementy codziennej garderoby. Niby nic, a potrafią zwrócić uwagę niekiedy bardziej, niż inne ubrania nawet te najbardziej wyszukane. Koszulka z psem, czy koszulka z kotem potrafi wiele powiedzieć o charakterze, czy osobowości kogoś, kto ją założy. Także nie tyle koszulka, ile sam temat, obrazek bądź napis zwracają uwagę. Dodajmy, że zazwyczaj osoby noszące koszulki, T-shirty to osoby wyluzowane oraz otwarte.

Jeśli chciałbyś się stać taka osobą, warto zacząć od noszenia koszulki. Ważne, aby nadruk nie był przypadkowy. Koszulki z Audrey Hepburn mogą w niebezpośredni sposób pokazać, że jesteś, tak jak ona ikoną. Ikoną stylu, ikoną osobowości oraz czego tam sobie chcesz i uważasz. Może to być koszulka z Twoim ulubionym zespołem muzycznym, ale to jest dość standardowy, oklepany pomysł. Warto wziąć pod uwagę własne nietypowe zainteresowania. Jeśli zbierasz kamienie, tym nadrukiem może być jeden z nich. Koszulki możesz obecnie łączyć z różnymi stylami ubierania. Od skórzanych spodni po spódniczki. Można je także łączyć bez problemu z wysokimi obcasami. Na szczęście teraz mamy dowolność w łączeniu różnych stylów.

Koszulka to strzał w dziesiątkę, jeśli mamy na myśli kupno prezentu. W razie braku pomysłu zakup koszulki z ciekawymi nadrukami to podarunek, który sprawdzi się w każdej okazji i możemy mieć pewność, że będzie dobrze leżeć. W sieci jest mnóstwo ofert, gdzie na bieżąco drukowane są nadruki na życzenie klienta. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś taki projekt stworzył sobie sam i zamówił koszulkę z Twoim dziełem. Gwarantujemy, że taki prezent będzie doceniony. Koszulki to dobry pomysł na prezent także dla pary. Warto pokazać się na mieście ze swoją drugą połówką w takich samych T-shirtach. Widać wtedy, że jesteście świetnie dobrani pod względem osobowości.

To kolejny dowód na to, że ludzie w koszulkach, to ludzie o otwartej osobowości. Są postrzegani jako przystępni, godni zaufania ludzie. Może nie musisz chodzić w koszulkach stale oraz wszędzie, ale warto mieć ich kilka w swojej garderobie. Nawet nie wiesz, kiedy okażą się przydatne. Jeśli nie ubierasz się na co dzień na sportowo, zobaczysz, że przydadzą Ci się w razie wycieczek, zwłaszcza tych spontanicznych. To właśnie wtedy warto postawić jednocześnie na styl oraz wygodę.

Tagi

Polecamy również:

1 komentarz do “Koszulki z Audrey Hepburn dla każdego”

  1. Seba pisze:

    Audrey Hepburn to ikona lat 60, ale czy koszulka to jest dobre miejsce dla takiej osoby?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!