Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Koszulki z Audrey Hepburn dla każdego

Koszulki tematyczne to odwiecznie modne elementy codziennej garderoby. Niby nic, a potrafią zwrócić uwagę niekiedy bardziej, niż inne ubrania nawet te najbardziej wyszukane. Koszulka z psem, czy koszulka z kotem potrafi wiele powiedzieć o charakterze, czy osobowości kogoś, kto ją założy. Także nie tyle koszulka, ile sam temat, obrazek bądź napis zwracają uwagę. Dodajmy, że zazwyczaj osoby noszące koszulki, T-shirty to osoby wyluzowane oraz otwarte.

Jeśli chciałbyś się stać taka osobą, warto zacząć od noszenia koszulki. Ważne, aby nadruk nie był przypadkowy. Koszulki z Audrey Hepburn mogą w niebezpośredni sposób pokazać, że jesteś, tak jak ona ikoną. Ikoną stylu, ikoną osobowości oraz czego tam sobie chcesz i uważasz. Może to być koszulka z Twoim ulubionym zespołem muzycznym, ale to jest dość standardowy, oklepany pomysł. Warto wziąć pod uwagę własne nietypowe zainteresowania. Jeśli zbierasz kamienie, tym nadrukiem może być jeden z nich. Koszulki możesz obecnie łączyć z różnymi stylami ubierania. Od skórzanych spodni po spódniczki. Można je także łączyć bez problemu z wysokimi obcasami. Na szczęście teraz mamy dowolność w łączeniu różnych stylów.

Koszulka to strzał w dziesiątkę, jeśli mamy na myśli kupno prezentu. W razie braku pomysłu zakup koszulki z ciekawymi nadrukami to podarunek, który sprawdzi się w każdej okazji i możemy mieć pewność, że będzie dobrze leżeć. W sieci jest mnóstwo ofert, gdzie na bieżąco drukowane są nadruki na życzenie klienta. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś taki projekt stworzył sobie sam i zamówił koszulkę z Twoim dziełem. Gwarantujemy, że taki prezent będzie doceniony. Koszulki to dobry pomysł na prezent także dla pary. Warto pokazać się na mieście ze swoją drugą połówką w takich samych T-shirtach. Widać wtedy, że jesteście świetnie dobrani pod względem osobowości.

To kolejny dowód na to, że ludzie w koszulkach, to ludzie o otwartej osobowości. Są postrzegani jako przystępni, godni zaufania ludzie. Może nie musisz chodzić w koszulkach stale oraz wszędzie, ale warto mieć ich kilka w swojej garderobie. Nawet nie wiesz, kiedy okażą się przydatne. Jeśli nie ubierasz się na co dzień na sportowo, zobaczysz, że przydadzą Ci się w razie wycieczek, zwłaszcza tych spontanicznych. To właśnie wtedy warto postawić jednocześnie na styl oraz wygodę.

Tagi

Polecamy również:

1 komentarz do “Koszulki z Audrey Hepburn dla każdego”

  1. Seba pisze:

    Audrey Hepburn to ikona lat 60, ale czy koszulka to jest dobre miejsce dla takiej osoby?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!