Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kogo obdarować koszem świątecznym?

Okres świąteczny jest bardzo magiczny i jedyny w swoim rodzaju, nic więc dziwnego że mnóstwo osób rozpoczyna poszukiwania upominków dla najbliższych i przyjaciół nawet kilka miesięcy wcześniej. ​Takie rozwiązanie to świetny pomysł, dlatego że wydatki są rozłożone w czasie oraz nie nadwyrężają zbytnio domowego budżetu.

Sklepy oraz popularne markety już w listopadzie dekorują swoje witryny i tworzą przyciągające wzrok kompozycje różnorodnych prezentów zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Inspiracji prezentowych należałoby poszukać na różnego rodzaju stronach oraz forach internetowych.

A może kosz upominkowy?

Jednym z niezwykle uniwersalnych oraz zawsze trafionych prezentów są kosze świąteczne. Taki kosz można kupić gotowy bądź skomponować według specjalnego życzenia. Zazwyczaj zawiera on słodkie wyroby, herbaty, kawy, syropy owocowe, nalewki, konfitury, drobne kosmetyki i zapachowe świece.

Aby znaleźć sklepy oferujące tego typu produkty należałoby skorzystać z ulubionej wyszukiwarki internetowej. W okno wyszukiwania należy wpisać dobrze skonstruowane hasło, na przykład kosze świąteczne Wrocław, kosze świąteczne Poznań bądź kosze świąteczne Gdańsk. W wynikach wyszukiwania pojawią się propozycje najpopularniejszych sklepów a także ogłoszenia od osób prywatnych.

Gotowe kosze dostępne są od ręki, a na własną kompozycję należy czekać zwykle kilka dni. Ceny tego typu upominków mieszczą się w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Ostateczny koszt uzależniony jest od zawartości oraz wielkości kosza. Taki kosz z bogatą zawartością to świetny pomysł na prezent dla bliskiej przyjaciółki, mamy, teściowej, siostry oraz pracowników przedsiębiorstwa.

Idealny prezentem na ślub, urodziny lub jubileusz.

Alternatywą dla tradycyjnego, wiklinowego kosza są drewniane zamykane skrzyneczki. Prezentują się one niezwykle elegancko oraz będą niesamowitą ozdobą. Skrzyneczka może zawierać świece, alkohole, słodycze i drobne gadżety. Na wierzchu istnieje możliwość wygrawerowania dowolnego napisu, na przykład daty bądź imion.

Zarówno kosz jak i skrzynkę można wykonać samodzielnie. Oczywiście należy zakupić wszystkie przydatne produkty, ułożyć je w wybranym pojemniku i oryginalnie zapakować, na przykład w transparentną folię.

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Kogo obdarować koszem świątecznym?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!