Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kit Harington się wygadał

Już wiele zdań i opinii wypowiedziano na temat tego czy Jon Snow żyje, czy jest martwy? Pewnie do samego startu nowego sezonu nie poznamy dokładnej odpowiedzi na ten temat i możemy tylko snuć domysły. Wiemy, że Kit Harington nie pożegnał się jeszcze z ekipą serialu i że nadal nosi taką samą fryzurę. Ostatnio Kim Harington w wywiadzie dla belgijskiego magazynu Humo ujawnił pare ciekawych rzeczy:

– Dla mnie serial „Gra o tron” jest jak miecz mający dwa końce. Z jednej strony zawdzięczam tej produkcji bardzo wiele, ale z drugiej to serial, który całkowicie wysysa ze mnie wszystkie siły. Staram się o tym nie myśleć za bardzo. Wiem bowiem doskonale, na jak długo podpisany mam kontrakt, który mnie cały czas obowiązuje. Uważam, że „Gra o tron” pozostanie częścią mojego życia przez jakiś czas. Zakończy się to dopiero, gdy skończę 30 lat – powiedział Harington.

Co można z tego wysnuć? Napewno to że nadal ma ważny kontrakt z HBO i pewnie zostanie przywrócony do życia w 6 sezonie, przez kogo i w jaki sposób? To dowiemy się dopiero w kwietniu.

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Kit Harington się wygadał”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!