Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gry o Tron?

Screen z Game of Thrones MMO

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie zasadniczo proste pytanie. Kiedy powstanie porządna gra nawiązująca do sagi G.R.R. Martina (PC, PS3 lub Xbox)?!

Odpowiedź wcale nie jest taka prosta i łatwa jak by się mogło wydawać. Całkiem niedawno bo pod koniec września 2011 roku powstała długo wyczekiwana przeze mnie „Gra o Tron: Początek” (A Game of Thrones: Genesis). Niestety przeliczyłem się, gra zawiera kilka irytujących błędów nie wspominając już o marnej grafice i strasznej monotonii, która sprawia, że wszystko szybko się nudzi.

Kolejną pozycją dla fanów sagi może być zapowiedź wydania przez francuskie studio Cyanide RPG pod tytułem „Gra o Tron” (A Game of Thrones) z premierą na 15 maja br. Jednak po przeczytaniu kilku niezależnych opinii jestem dość sceptyczny również i do tego projektu. Trailer również nie robi wrażenia ale poczekamy, zobaczymy.

Już niedługo będziemy mieli okazję sprawdzić trzecią odsłonie gry, tym razem MMORPG noszącej tytuł: “Game of Thrones MMO” . Wersja beta została zapowiedziana na jesień 2012r. Przyznam, że tej odsłony jestem najbardziej ciekaw mimo, że twórcy nastawili się na grę w przeglądarce. Na razie niestety znamy zbyt mało szczegółów żeby szerzej rozpisywać się o tej próbie zobrazowania sagi Martina, ale miejmy nadzieję, że szykuję się nie lada gratka dla wszystkich fanów.

W przededniu premiery drugiego sezonu serialu, który na pewno zawiesi poprzeczkę jeszcze wyżej jestem całkowicie przekonany, że niebawem usłyszymy informację o wypuszczeniu na rynek gry, która będzie mogła dorównać książce oraz jej filmowej adaptacji. Moim marzeniem jest, aby gra zaskoczyła mnie swoim rozmachem, fabułą i pięknem w co najmniej takim samym stopniu jak serial produkcji HBO. Mam także nadzieję, że będę mógł przeżyć i odkrywać na nowo całą przygodę, której czułem się częścią zagłębiając się w lekturę sagi „Pieśni Lodu i Ognia”

Autor: Łukasz Klima

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Gry o Tron?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!