Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Duże różnice w serialowym wątku Sansy Stark

W obecnym 5 sezonie serial coraz bardziej zaczyna odchodzić od książkowego pierwowzoru, widać to szczególnie w wątku Sansy Stark, która według “Uczty dla wron” miała zostać w Erynie razem z Littlefingerem, a Ramsey poślubić kobietę, której nie ma w serialu. Jak widać jednak twórcy zmodyfikowali ten wątek na własne potrzeby, czy dobrze? To się okaże.

– Sansa to bohaterka, o którą od zawsze troszczyliśmy się najbardziej. Siostry Stark fascynowały nas już od 1. sezonu. Udało nam się znaleźć znakomite aktorki do tych ról. Teraz jednak ich historia staje się coraz bardziej mroczna. Naszym celem jest to, by w 5. sezonie Sansa była jedną z kluczowych bohaterek i odgrywała bardzo ważną rolę. Gdybyśmy pozostali wierni książkowemu pierwowzorowi, nie dałoby się tego zrobić – powiedział David Benioff.

– Ten pomysł pojawił nam się w naszych głowach już w 2. sezonie. Chcieliśmy, by Stark powrócił do Winterfell, a do tego pojawił się obok Theona. Chcemy też rozwijać historię Ramsaya – dodał Bryan Cogman.

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Duże różnice w serialowym wątku Sansy Stark”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!