Ankieta

Ulubiona postać

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Bądź piękniejsza jesienią

Jesień to czas, w którym nasze samopoczucie pozostawia wiele do życzenia. Długie wieczory nie nastrajają optymistycznie, a pogarszające się warunki atmosferyczne powodują, że w wyższym stopniu krytycznie spoglądamy także na swój wygląd. Kosmetolog Szczecin radzi jednakże, abyśmy nie poddawali się ponuremu nastrojowi. Nie jesteśmy w stanie wydłużyć dni, nie mamy też wpływu na pogodę panującą na zewnątrz. Z całą pewnością jednakże możemy zdecydować się na poprawę wyglądu fizycznego, a tym samym również na poprawę samopoczucia. Spis zabiegów kosmetycznych idealnych na jesień nie jest wcale krótka.

Który zabieg wybrać?

Jednym z tych zabiegów, które wydają się cieszyć szczególnie dużą popularnością, okazuje się być lifting ciała. Jeszcze nie tak dawno kojarzył się nam on z interwencją ze strony chirurga plastycznego, wiele osób nie dopuszczało więc myśli o takim scenariuszu. Dziś znamy jednak, że spotkanie ze skalpelem to jedynie jedna z wielu opcji. Dzięki specjalnemu urządzeniu emitującemu fale akustyczne lifting można wykonać również w sposób, który nie wiąże się w żaden sposób z ingerowaniem w to, jak funkcjonuje nasz organizm. Na efekty nie trzeba zresztą długo czekać. Dzięki falom akustycznym można nie jedynie modelować sylwetkę, lecz również redukować cellulit oraz pozbywać się tłuszczu z różnych partii ciała. Lifting pozwala także na spłycanie rozstępów oraz blizn o różnym charakterze oraz poprawę elastyczności skóry. Po przeprowadzeniu zabiegu ciało sprawia zatem wrażenie młodszego, jędrniejszego i zdrowszego. Także likwidacja zmarszczek należy dziś do zabiegów, które nie wymagają ingerencji ze strony chirurga plastycznego. Co przy tym szczególnie ważne, dobry kosmetolog w Szczecinie jest w stanie zaproponować przynajmniej kilka sposobów na jej przeprowadzenie wspólnie z pacjentem szukając tych najmniej inwazyjnych.

Botox?

Warto tu wspomnieć między innymi o wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego oraz o zabiegach z wykorzystaniem lasera. Lista jest jednak znacznie dłuższa i przewiduje zabiegi dostosowane do wieku, wielkości zmarszczek i ogólnej kondycji fizycznej pacjenta. Jesień to pora roku, która kojarzy się nam z nieuniknionym przygnębieniem. Możemy jednak sprawić, że będzie ona czasem pogody, optymizmu i piękna. Nie warto więc zwlekać z wizytą u kosmetologa.

Polecamy również:

0 komentarzy do “Bądź piękniejsza jesienią”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ciekawe cytaty

Mamy boga ognia, utopionego boga, a gdzie bóg cycków i wina?

Tyrion Lannister

Facebook

Mocne sceny w serialu Gra o Tron!